Виховна робота

Головна » Виховна робота   

 

 

 

 

День пам'яті жертв Голодомору

Україна пам'ятає, світ визнає!

Цьогоріч 26 листопада в Україні вшановують 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, який спричинив кровавий сталінський режим.  Сьогодні цей день має особливе та болюче значення для кожного українця, адже, через стільки років після геноциду, російські окупанти знову намагаються знищити українську націю.

Про історію Голодомору та про жертв у Тиврівській територіальній громаді, в точності у  с. Василівка розповідав учням учитель історії Романський В.В.

 

 

 

День Соборності України

День Соборності України у філії І-ІІ ст. с.Василівка ОЗЗСО І-ІІІ ст. смт.Тиврів Тиврівської селищної ради пройшов у два етапи: тематична лінійка,під час якої виконали Гімн України,створили "живий ланцюг" Єднання,пом'янули захисників Донецького аеропорту- кіборгів.Другим етапом Дня Соборності став патріотичний квест "Україна- єдина".Змагалося 5 різновікових команд.Учні демонстрували знання на 5  зупинках: з історії України - на "Історичній", з географії - на "Туристичній", з народної творчості- на "Творчій"," Вишиваній","Святковій".Підсумком роботи стали: створені туристичні    буклети для п'яти регіонів України,розгадані історичні кросворди,підібрані приказки і прислів'я про силу єдності,створена карта "Україна вишивана",вивчена нова сучасна колядка.

 

Міжнародний день птахів

Міжнародний день птахів – екологічне свято, яке відзначається щорічно, 1 квітня. 

Міжнародний день птахів проходить щорічно в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» і не випадково саме у квітні. 

1 квітня 1906 підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів. День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші "пташині будиночки". Повернення птахів святкується також як прихід весни. Вперше цей день, як масове дитяче свято, стало проводитися в Сполучених Штатах Америки. Організатором виступив педагог з містечка штату Пенсильванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбургська телеграфна хроніка», яка стала популяризувати це свято. 

19 березня 1902 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів, корисних сільському господарству, яка вступила в силу в кінці 1905-го.

 18 жовтня 1950-го в Парижі була підписана Міжнародна конвенція про охорону птахів, яка прийшла на зміну документа 1902 року. У ній окрім «корисних» птахів називалися і птахи «шкідливі», до яких, зокрема, потрапили майже всі яструбині.

 З цього часу список пернатих, що зникають, поповнюється — на Землі вже зникли понад 160 їх видів і підвидів. У Європі під загрозою зникнення понад 50% птахів. В Україні налічується близько 360 видів. Разом з птахами, які можуть залітати на територію країни — близько 456 видів. До останнього видання Червоної книги України (2009) включено 87 видів птахів.

Філія І-ІІ ст.с.Василівка Опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст.смт Тиврів долучилася до акції "Змайструй годівнички", фотографували птахів та малювали малюнки.

 

Під час місячника «Цінності» в 3 класі НУШ проведено урок - квест  «Україна – єдина країна»

 

 

 

Учні 4 класу працюють над проєктом «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

 

5 клас «Людина починається з добра». в рамках проєкту "З Україною в серці"

 

 

7червня серед учнів 6 класу було проведено виховний захід "Добро-це світло" в межах виховного проекту "Від я до Я"

 

 

 

 

Учнями 7-го класу був проведений відкритий захід  "Як стати успішною людиною?"

Проєкт "Ключі до успіху"

 

 

9 клас

Проєкт "Я - Ми- Родина - Україна"